Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 22.05.2020 09:55:21 

Archa Noemova z.s.

Koně

V současné době se na farmě nachází 5 koní haflingové Fairy, Lendy a Fifteen, 1 WPB  jménem Bounty  a dědek Ricky.

 

 
 

 

Bounty

 

 

Welsh part bred

Datum narození: 19. 4. 2010

 

 

 

 

 

 

 
 
Fairy
Hafling
Datum narození: 28.6.2003
 
  Fairy jsme si pořídili jako pětileté “hříbátko“. Celých 5 let žila na pastvině se svojí maminkou, na které byla šíleně závislá.
   Ze začátku byla Fairuška hrozný ňoumík, všeho se bála a stále někam spěchala. Nyní už je Fairuška klidnější a jezdí jen na parelce. V boxe je to zlatíčko a pro pusu nechodí daleko.
  Je to moc pěkná kobylka, která vyhrála národní šampionát 5-6. letých klisen. Dále se účastní westernových závodů. Nejvíce jí sedí rychlostní disciplíny.
 
 
   
 
 
Fešák
 
 
Poník
Datum narození: 1992
 
  Fešák je velmi osobitý koník, který si o sobě myslí, že se ho každý bojí, ale bohužel pro něj, na nás,co ho už známe, jeho výhružky neplatí.
  Hrozně rád se šklebí a papá, což je na něm opravdu krásně vidět a často slýcháme otázky, zda čeká hříbátko.
  Fešák je nyní starší pán a užívá si zasloužený důchod u kamarádů Tomáše a Hanky po docela pestré sportovní kariéře. Bohužel je Fešák dušný koník a už toho venku moc nenaběhá, takže chodí na ozdravné procházky po okolí.
 
   
  
 Lendy
 
 

Ricky
 
Kříženec hucula
Datum narození: 12. 6. 1995
 
  Ricky je tříčtvrteční hucul, někdo mu ale pověděl, že jeho prababička byla Shagia arab a on někdy ve výběhu předvádí, jaký je ušlechtilý kůň. Do své povahy si převzal ohnivost arabských předků a tvrdohlavost hucula.
 
 
    
 

Fifteen

 

Hafling

Narození: 9. 4. 2011

Týnka byla ve třech letech na svodu ve Vrchovanech. Hlavnímu rozhodčímu se líbila, ale nemohla být zařazena do HPK, kvůli bílemu fleku na noze.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist