30. 4. 2016 - Westernové závody v Přítkově

Do Přítkova jela Zuzka s Fairynkou a Tomáš s Lucky. Zuzka s Fairou se zúčastnily 4 disciplín - trail, barelly, tyče a klíčová dírka. Tomáš se zúčatnil pouze 3 - barelly, tyče a klíčová dírka.

image image             image image imageimage image image image image

Velká cena malých koní Cavalletto Opřetice

Na závodech v Opřeticích jsme byli celkem úspěšní, jel jenom Karlík, protže je to prostě největší talent. S Karlíkem šla Markétka v obstiklu (3. místo), liberty (3. místo) a na skocích (4. místo). Anička šla v mladém vystavovateli (2. místo) , ve skocích (2. místo) a v obstiklu (1. místo).

4.5. 2013 - Westernové závody v Židovicích

V Židovicích se účasnila Zuzka s Fairou a Anička s Bonytkou.

22.5.2010 - Westernové závody ve Svinčicích

Ve Svinčicích se účastnila Zuzka s Fairou a Lucka s Bonynkou. Celkově se zúčastnilo 15 soutěžních dvojic, které se utkaly v pěti discilínách: trail, tyče, barely, klíčová dírka a osmička. V trailu zazářila Lucka s Bonynkou, který vyhrály. V tyčích se Zuzka s Fairou umístily na 5. místě a v osmičce získaly čtvrté místo Lucka s Bonynkou.

3.10.2009 - Westernové závody v Přítkově

Do Přítkova tentokrát kromě Lucky s Bonynkou a Zuzky s Fairou přijela i naše nejúžasnější kozetka Lilinka. Předvedla disciplínu Trail, ale byla moc nervózní, že po chvíli protestovala, že už nechce, její výkon se ale publiku stejně moc líbil a byla odměněna zasloužilým potleskem. Druhou část svého vystoupení už zvládla bez problémů, bylo to pití na čas, kde sice byla poražena, ale vypadala velmi šťastně.

Ale ani v koňských disciplínách jsme se neztratili. Zuzka s Fairou se v tyčích umístily na 4. místě, Lucka s Bonykou v klíčové dírce taky na 4. místě a společně všechny čtyři vyhrály disciplínu Šátky.

8.8.2009 - Westernové závody WRC v Židovicích

Závodů v Židovicích se zúčastnila Zuzka s Rickym a Lucka s Bonynkou. Závody se konaly opět do pozdních odpoledních hodin a jelo se ve dvou kategoriích. Holky jely v těžší kategorii.

Tyče - Lucka s Bonynkou 2.místo
        - Zuzka s Rickym 3.místo

Barely - Lucka s Bonynkou 2.místo          - Zuzka s Rickym 3.místo

23.5.2009 Westernové závody ve Svinčicích

V kryté jízdárně ve Svičicích jsme pořádali westernové závody. Zúčastnilo se 19 dvojic a jely se disciplíny Trail, Pole bending, Barrel race, Key hole a Stake race.
  Od nás se účastnily Lucka s Bonynkou a Zuzka s Fairy, moc se holky a snažili a Lucka s Bonynkou  se umístila na 3. místě v Trailu a získala 1. místo ve Stake race.

Závody se konaly v kryté jízdárně, tak se fotky nevedly a raději jsme natáčeli, proto sem vkládáme pouze pár fotek, které jsou rozmazané nejméně.

9.5.2009 -  Westernové závody WRC - Židovice

V Židovicích se konala westernové závody WRC "D", "C" a probíhalo licentování jezdců. Na místo jsme dorazili ve dvanáct hodin a domu až v půl desáté, takže velmi vyčerpávající den, ale přesto to byl úspěšný.
        Lucka získala licenci na koníkovi Neon. S Bonynkou se umístila na 5. místě v Barrel race a na 2. místě v Pole bending. V Trailu se neumístily, ale to bylo hlavně tím, že tam měli strašidelnou lávku.
        Zuzka s Fairy získala 6. místo v Barrel race a 3. místo v Pole bending. Ani tato dvojice se v Trailu neumístila na předních příčkách, protože Fairy se moc těšila na rychlostní disciplíny a byla značně roztěkaná.

Westernové závody Tatinná

Závody se konaly v sobotu 20.9.2008. Z našeho sdružení se zúčastnily Lucka na Bonynce a Juráškovi, Zuzka na Fairy a Lucky a Markéta na Rickym. Všichni se snažili a nakonec jsme si domů odvezli i ocenění šampiona rodea.

Začátek závodů: Zuzka na Lucky a Lucka s Juráškem nesou vlajku. Disciplína Trail: Lucka s Juráškem zavírají branku.

Disciplína Trail: Lucka s Bonynkou překonávají lávku.  Disciplína Trail: Lucka s Bonynkou, ani pytel jim nedělal žádný problém. Krásné druhé místo bylo zasloužené.

Disciplína Barrel race: Zuzka na Lucky  Disciplína Key hole: Markéta a Ricky

Disciplína Barrel race: Zuzka a Fairy  Disciplína Barrel race: Lucka s Bonynkou

Disciplína Pole bending: Zuzka a Fairy  Disciplína Pole bending: Markéta a Ricky